İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Farsça, Boşnakça, Lehçe Öğren

Merhabalar, ben Semih Uçar. Benim Dil Koçluğumda her dili öğrenebilirsiniz. Sayısız insan benim Dil Koçluğumda 15’i aşkın dili üst seviyede öğrendi. Benim rehberliğimde şu âna kadar öğrenilen diller arasında şu diller var:

UYARI: 2019 Şubat ayından bu yana sadece, çok etkili İngilizce ve Almanca grup dersleri veriyorum. Ayrıntılar için bu yazının üzerine tıklayın. Bu yüzden, ders verdiğim diğer dillere dair aşağıdaki bilgiler artık geçerli değil :) - Semih Uçar 


İNGİLİZCE – ALMANCA – FRANSIZCA – İTALYANCA – İSPANYOLCA – HOLLANDACA – BULGARCA – SIRPÇA – YUNANCA – FARSÇA – ARAPÇA vs.

Fakat İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Farsça, Boşnakça veya Lehçe dillerinden birini öğrenmek istiyorsanız daha da avantajlısınız. Çünkü bu diller uzun yıllardır yoğunlaştığım, ilgili literatürü avucumun içi gibi bildiğim diller.

Hepsinin ortak özelliği, altısında da olabilecek en kısa sürede olabilecek en büyük sıçramayı yapmış olmam.

Hepsine sıfırdan başladım ve kendi tekniklerim ve dil öğrenme anlayışımla birkaç ay içinde kitap okur, duyduklarımı rahatlıkla anlar hale geldim. 

Özellikle konuşmaya yoğunlaştıklarımda ise çok kısa sürede kimi zaman beni bile şaşırtan sonuçlar aldım. Örneğin, Avrupa'nın en zor dillerinden Lehçedeki konuşma tecrübemi Çok Zor Bir Dili 14 Gün Öğrenip 40 Dakika Konuşmak başlıklı yazımdan okuyabilirsiniz.

Bu dillerde sadece birkaç ay içinde ulaştığım seviyeye çoğunluk maalesef yıllarca emek verdikten sonra dahi ulaşamıyor.

Bu dilleri öğrenmek çok güzel. Ama öte yandan da, eğer benim gibi hayatını dil öğrenmeye adamış biri değilseniz çok zor. Çünkü bu dillerde ya hiç materyal yok, bu yüzden de nasıl öğreneceğinizi bilemiyorsunuz ya da çok fazla materyal var, bu yüzden de, ne yapacağınızı, nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. 

Yabancı dil bilginiz, dünyanın dört bir yanından sayısız insana ders verip Dil Koçluğu yaptığım İngilizce ve Almanca dilleriyle sınırlı kalmasın diye, her aşamasını bildiğim İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Farsça, Sırpça-Hırvatça-Boşnakça ve Lehçe dillerinde başlangıç seviyesinde dersler veriyor, bu derslerin her birini Dil Koçluğu hizmetimle destekliyorum:

Dil Koçluğu + İngilizce veya Almanca Özel Ders: Bu programla, dünyanın dört bir tarafından sayısız insan dil öğrendi veya uzun yıllardır geliştiremedikleri dillerinde akıcı seviyeye ulaştılar.

Bu çok etkili programda Türkiye'nin en çok tanınan ve en deneyimli Dil Koçu olarak, en kısa sürede en üst seviyede dil öğrenmeniz veya dilinizi geliştirmeniz için elimden gelen her şeyi yapıyorum. 

Sizinle çok basit ama çok etkili çalışma programları paylaşıyorum. Ayrıca, her çalışmamızda o güne kadarki çalışmanızı gözden geçiriyor, doğabilecek aksaklıkları önlüyorum. Dediklerimi uygulayan bütün öğrencilerimle istediğimiz sonuca ulaştık, ulaşıyoruz. 

Dil Koçluğu hizmetimin yanında size ayrıca, yabancı dil dünyasının bütün aşamalarında (ders, çeviri, yazı vs.) üst düzey bir profesyonel olarak görev almış, dünyanın dört bir yanındaki sayısız insanın yabancı dil öğrenmesini sağlamış bir Dil Öğretmeni olarak dil dersi veriyorum.

Bu programda 20 dakikalık çok etkili 20 ders yapıyoruz. Bu dersler ile Dil Koçluğu hizmetim kapsamında sunduğum destek de birleşince yaklaşık 3 aylık bir süreç sonunda sıfırdan orta üstü bir seviyeye, orta seviyeden de akıcı seviyeye ulaşıyoruz.


Semih Uçar ile İngilizce veya Almanca Öğren

Merhaba, ben Semih Uçar. Dil Öğretmeni, Dil Koçu, Profesyonel Yazar, Profesyonel Müzisyen, Pedagog, Kitap Çevirmeni ve Serbest Editörüm.

Neden Hayatımı Dil Öğrenmeye ve Öğretmeye Adadım?

Merhaba, ben Semih Uçar. Dil Öğretmeni, Dil Koçu, Profesyonel Yazar, Profesyonel Müzisyen, Pedagog, Kitap Çevirmeni ve Serbest Editörüm.